Naujajame modelyje „Ford Kuga“ dera elegantiškas stilius ir puikios eksploatacinės savybės. Rafinuotas ir modernus išorės stilius. Pagal asmeninius poreikius pritaikoma universali salono erdvė. Geriausios savybės – viename automobilyje.

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

Laisvė tiesiog vairuoti 

Išmanioji adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema padeda išlaikyti pasirinktą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transporto priemonę, sistema sumažina automobilio greitį ir išlaiko saugų atstumą. Keliui atsilaisvinus, sistema automatiškai padidina automobilio greitį iki nustatytojo. Automobilyje taip pat įrengta eismo juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping System“, padedanti netyčia nenukrypti nuo eismo juostos, taigi ilgos kelionės taps dar malonesnės.

Lanksti sėdynių konfigūravimo sistema, pritaikoma pagal asmeninius poreikius 

Naujasis modelis „Kuga“ yra pasirengęs viskam. Naujasis dinamiškasis automobilio salono dizainas teikia neribotos laisvės ir leidžia pritaikyti automobilį pagal asmeninius poreikius. Ketinate leistis į ilgą kelionę ir norėtumėte daugiau erdvės bagažinėje? O gal pageidaujate daugiau erdvės kojoms salono gale? Lanksčiai reguliuojamos galinės sėdynės gali būti paslinktos į priekį arba atgal, taigi pritaikysite saloną pagal savo poreikius ir niekada nepritrūksite vietos bagažui.

Nepraraskite ryšio su aplinkiniu pasauliu 

Naujajame modelyje „Kuga“ įtaisytas „FordPass Connect“ modemas, leidžiantis naudotis įvairiomis naujomis funkcijomis, kurios kiekvienai kelionei suteiks dar daugiau komforto. Automobilyje numatyta 4G LTE mobilioji saitvietė, prie kurios galėsite prijungti iki dešimties prietaisų. Perkelkite kelionės informaciją iš mobiliojo telefono į automobilio navigacijos sistemą ir gaukite naujausius duomenis apie eismą realiuoju laiku. Pažangiosios nuotolinio valdymo funkcijos leis valdyti ir stebėti naujojo „Kuga“ būseną iš bet kurio pasaulio taško: naudodami savo išmanųjį telefoną, galėsite nustatyti automobilio buvimo vietą, užrakinti ir atrakinti jo dureles, paleisti jo variklį ir sušildyti saloną šaltuoju metų laiku.

Skirtingi energijos šaltiniai

Nuo dabar Ford Kuga benzininė, dyzelinė, hibridinė bei įkraunama versijos. Nesvarbu, kur vyksite, naujajame hibridiniame įkraunamajame modelyje „Kuga“ naudojami du galios šaltiniai, padėsiantys pasiekti kelionės tikslą, nepatyrus didelių išlaidų. Pažangioji elektrinė varos sistema leidžia įveikti nedidelius atstumus, neišmetant į aplinką jokių teršalų. Akumuliatorių įkrausite visur, kur yra maitinimo lizdų. Jei leisitės į ilgesnę kelionę, 2,5 l darbinio tūrio variklis „Duratec“ padės įveikti bet kokį atstumą ir įkraus akumuliatorių. Šis įkraunamasis hibridas neabejotinai yra bekompromisis pasirinkimo variantas: automobilyje dera geriausios dviejų energijos šaltinių savybės.