Mėgstate aktyvų gyvenimą su šeima ir draugais?
„S-MAX“ sukurtas Jums
 

Išmanios ir pažangios technologijos, unikalus šiuolaikiškas dizainas, tikslus valdymas ir puikia subalansuota dinamika – vienatūris automobilis „Ford S-MAX“ pranoks Jūsų lūkesčius: stilingas, sportiškas bei erdvus vienatūris su visų varančiųjų ratų sistema „Intelligent AWD“, „Ford Easy Fold“ sistema – itin lengvai transformuojama automobilio galinė dalis, automatinė 8 laipsnių transmisija, išmanioji greičio palaikymo sistema.

„Ford S-MAX“ - maksimaliai praktiškas ir universalus interjeras 

Erdvus ir ergonomiškas su begale transformavimo galimybių interjeras. „S-MAX“ neįtikėtinai prisitaikantis salonas bus tinkamas beveik visiems atvejams. Visos trys pilno dydžio sėdynės antroje eilėje gali būti paprastai nulenkiamos, paslenkamos, atlošiamos ar pakreipiamos į priekį atskirai arba visos kartu viena ranka. Kiekviena iš dviejų trečios eilės sėdynių (jei pasirinkta septynviečio automobilio konfigūracija) gali būti nulenkiama vos vienu judesiu.

Komfortiškesnis „S-MAX“ valdymas 

Ford vienatūris dabar dar tiksliau ir komfortabiliau valdomas, dėka atnaujintos pakabos konstrukcijos ir patobulintos vairo sistemos. Prisitaikanti prie sąlygų vairo sistema leis vairuoti lengvai ir be pastangų bet kuriuo metu, bet kuriose sąlygos – net statant automobilį. Vairuojant „S-MAX“ mažesniu greičiu, pvz., manevruojant automobilių stovėjimo aikštelėje, vairo padėtį reikės pasukti mažesniu kampu. Važiuojant dideliu greičiu, automatiškai įjungiamas labiau įprastas vairo-ratų santykis, siekiant užtikrinti komfortišką, užtikrinantį vairo pojūtį.

Itin erdvus salonas - vienas pagrindinių „Ford S-MAX“ bruožų  

Erdvės pojūtį galite sustiprinti pasirinkę versiją su dideliu panoraminiu stoglangiu. Grožėkitės aplinkos vaizdais sėdėdami komfortiškajame „Ford S-MAX“ automobilyje. Viso ilgio stiklinis panoraminis stogas įleidžia saulės spindulius, o antirefleksinė danga ir elektra valdoma užuolaida nuo saulės esant reikalui suteikia pavėsį ir privatumo.

Itin efektyvūs benzininiai varikliai - Ford EcoBoost 

S-MAX“ gali būti montuojami 1.5l 160 AG arba 2.0 l 240 AG EcoBoost varikliai. „Ford“ apdovanojimus pelnę „Ford EcoBoost“ benzininiai varikliai išgauna tokią pačią galią kaip didesni varikliai, tačiau pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesnėmis emisijomis. Pavyzdžiui, naujasis „1.5 Ford EcoBoost“ variklis išvysto 165 AG (121 kW), tačiau jo bendrosios degalų sąnaudos yra tik 8.2 l/100 km*, o CO2 tarša – tik 188 g/km*

Puiki atnaujintų dyzelinių variklių gama 

Vienatūris automobilis išvysto nuo 120 iki 210 AG. Maksimali galia pasiekiama versijoje su „Bi-Turbo“ varikliu ir automatine transmisija. Visi „Ford S-MAX“ dyzeliniai modeliai daro įspūdį dėl savo patobulinto galingumo, jautrumo ir ekonomiškumo. Pripažinimo susilaukusi variklių kolekcija: pradedant konkurencingu 120 AG (88 kW) varikliu ir baigiant galingu 240 AG (177 kW) „Ford EcoBlue“ agregatu, kuriame naudojama mūsų naujausia „Bi-Turbo“ technologija dar išraiškingesniam darbui.

Tausokite energiją su „Ford S-MAX“  

Speciali stabdžių regeneracinė sistema leidžia pakrauti automobilio akumuliatorių ir palaikyti elektros sistemų darbą. „Ford S-MAX“ išmanioji visų varančiųjų ratų sistema nuolatos stebėdama, kur reikalinga jėga taupo naudojamą energiją. Nustačius praslydimą ar kontrolės praradimą, sistema automatiškai panaudoja reikiamą sukimo momentą kiekvienam ratui atskirai, tokiu būdu suteikdama dar daugiau pasitikėjimo ir kontrolės bet kokiomis kelio sąlygomis. Specialiame ekrane prietaisų skydelyje rodomas jėgos paskirstymas tarp visų keturių ratų. (Standartinis elementas visais ratais varomuose modeliuose)